7/24 Müşteri Hizmetleri 7/24 Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

AKS Elektronik Hakkımızda

Neden AKS Elektronik

AKS ELEKTRONİK kurulduğu günden bugüne yaptığı sürekli iyileştirmelerle sektörde aranılan kuruluş olmayı başarmıştır. Sorunsuz sistemler kurarak, satış sonrası hizmetlerine de devam etmektir. Geçtiğimiz 19 yılda, kurmuş olduğumuz 6000 ‘in üzerinde sistem bunun en güzel kanıtı olmuştur.

Yedekli Sistem
AKS Elektronik Alarm Kontrol Merkezi'nin Sel, yangın, deprem vs.. gibi doğal afetler karşısında müşterimize 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

Kaliteli Donanım
Kurulduğu tarihten itibaren DSC, GE (General Electric), Paradox, Samsung gibi tüm dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen ürünleri tercih eder.

Eğitimli Personel
Alarm Kontrol Merkezi operatörlerinin deneyim ve eğitim seviyelerinin yüksek olması için gerekli tüm eğitim ve enformasyonları personeline uygular.

7/24 Kesintisiz Hizmet
7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlaması yanında, alarm durumları ve her türlü teknik bilginin alınabileceği bir çağrı merkezine sahiptir.

Kalite
AKS Elektronik Güvenlik Sistemleri mevcut markaları ve tercih ettiği yüksek kaliteli dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen donanımlarını tercih ederek, kalite ve güvenlik anlayışını üst seviyelere çıkartır.

 • Alarm Kontrol Merkezi

  Alarm Kontrol Merkezimiz 7 Gün 24 Saat boyunca kesintisiz hizmet sunmaktadır.

  Alarm Kontrol Merkezi
 • Müşteri Görüşleri

  Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur dolorem eum fugiat quo volupta

  Lorem İpsum - Genel Müdür

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

  Ipsum Lorem - Müdür

  Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius.

  Sed ut Presspiciatis - Fabrika Müdürü

AKS Abone Girişi