7/24 Müşteri Hizmetleri 7/24 Müşteri Hizmetleri

Sık Sorulan Sorular

AKS Elektronik Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

AKS Elektronik hakkında ve Elektronik güvenlik sistemleri hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz. Eğer sizinde aklınıza takılan sorularınız varsa ve cevaplarını aşağıda bulamadıysanız sorunuzu iletişim sayfamızdaki online iletişim formunu doldurarak bize iletiniz.

Kablolu/kablosuz güvenlik paketleri güvenliğimi tam olarak sağlayabilecek mi?

kablolu/kablosuz paketler, sadece dış kapıdan gerçekleşebilecek izinsiz girişler için riski en aza indirecektir. Güvenliğinizin risk altında olmaması için ilave opsiyonel ürünler kullanılması önerilebilir. Kabul edilmemesi durumunda oluşabilecek risklerden şirketimiz sorumlu olmayacaktır.

Alarm sisteminin kullanımı pratik mi? Kullanımını öğrenmem için yardım alabilecek miyim?

Alarm sistemi, kullanımı kolay bir sistemdir. Kurulum sonrasında, alarm sistemi ile ilgili eğitim montaj ekibi tarafından verilir. Kullanımda zorluk yaşadığınız takdirde, Alarm Kontrol Merkezi'nden 7 gün/24 saat boyunca destek alabilirsiniz.

Alarm Kontrol Merkezi nedir? Nasıl çalışır?

Alarm izleme merkezi hizmeti kapsamında gelen alarmlar, sınıflandırılarak değerlendirilir (Soygun, yangın, panik, sağlık vb. alarmlar) ve yetkili teyidi doğrultusunda ilgili yerlere (kolluk kuvvetleri, ambulans, itfaiye) bildirilerek ekipler olay yerine yönlendirilir.

Gizlilik temel prensip olduğu için, sistemle ilgili işlemlerde parola bilgisi alınmadan bilgi verilmez ve işlem yapılmaz.

 • Sistemi şifrenizi girerek ya da uzaktan kumanda ile bir düğmeye basarak devreye alabilirsiniz. Sistem siz evdeyken ya da dışardayken 2 farklı şekilde devreye alınabilmektedir.
 • Sistemin koruduğu bir kapı ya da pencere açılırsa, sistem alarm vererek sireni çaldıracak ve hırsıza varlığının tespit edildiğini bildirecektir.
 • Alarm Kontrol Merkezimize gelen sinyal evin hangi bölgesinden alarm geldiğini bildirir ve operatörlerimiz bu veriye gore harekete geçer.
 • Alarm Kontrol Merkezi görevlilerimiz sinyalin gerçekliğini ve sorunun mahiyetini saptamak için derhal sizi arar ve gerekli durumlarda kolluk kuvvetleri, sağlık veya itfaiye birimleri ile temasa geçerek evinize yönlendir.
Sistemin montajı sırasında evim zarar görür mü?

Tüm montaj işlemleri,AKS Elektronik Güvenlik Sistemleri deneyimli montaj ekibi teknisyenleriyle evinizde herhangi bir hasar oluşmaması için estetik kaygılar gözetilerek gerçekleştirilir. Tercihinize göre kablolu ya da kablosuz bir güvenlik sistemi kurdurabilirsiniz. Kablosuz sistemde sadece bir miktar enerji ve telefon hattı için kablo çekilmesi gerekecektir.

Evimde kiracı olarak oturuyorum taşınmam durumunda alarm sistemim ne olacak?

Evinizi taşımanız durumunda, alarm sistemi eski evinizden sökülerek, ücreti mukabili, yeni evinize taşınır ve montajı gerçekleştirilir. Yeni evinizin ihtiyacına göre, gerekiyorsa, ilave malzeme de kullanılarak kurulum tamamlanır.

 • Alarm Kontrol Merkezi

  Alarm Kontrol Merkezimiz 7 Gün 24 Saat boyunca kesintisiz hizmet sunmaktadır.

  Alarm Kontrol Merkezi
 • Müşteri Görüşleri

  Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur dolorem eum fugiat quo volupta

  Lorem İpsum - Genel Müdür

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

  Ipsum Lorem - Müdür

  Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius.

  Sed ut Presspiciatis - Fabrika Müdürü

AKS Abone Girişi